Technologiczne Przygotowanie Produkcji
Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

EUROTOOL

28 listopada 2017 - 30 listopada 2017

Jedne z największych targów technologicznych! W sumie kilka przedsięwzięć towarzyszących:

  • Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®
  • Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO
  • Salon Kooperacji Przemysłowej.

Cytując organizatora:

Warto być tam, gdzie spotyka się branża!

Targi EUROTOOL ® są ważnym katalizatorem innowacji w przemyśle i idealnym rynkiem dla interesów. To w Krakowie każdego roku międzynarodowi producenci i projektanci spotykają użytkowników, a w centrum uwagi jest branża obróbki materiałów i jej kluczowe technologie.

Targi EUROTOOL ® organizowane są w idealnym miejscu. Geograficzna bliskość rozwijających się rynków wschodnich stwarza ogromne możliwości związane z eksportem towarów na te rynki oraz w drugą stronę – importem ze wschodu do wszystkich krajów w Europie, jak również poza nią. Kraków jest świetnie skomunikowany z Dolnym i Górnym Śląskiem. Prowadzi do niego autostrada łącząca Polskę z Niemcami. W promieniu 3h jazdy samochodem znajdują się takie ośrodki przemysłowe jak górnośląsko-krakowska aglomeracja przemysłowa, czy podkarpacki region, koncentrujący przemysł lotniczy. Klienci Targów mają do nas najbliżej, a co więcej – zawsze chętnie przyjeżdżają do turystycznego Krakowa.

Targi EUROTOOL ® mają ogromny zakres oddziaływania. W jednym miejscu i czasie spotyka się 8 tysięcy profesjonalistów z całego świata – zajmujących stanowiska prezesów, właścicieli, dyrektorów oraz stanowiących podstawową kadrę techniczną przedsiębiorstw, reprezentujących takie branże jak: przemysł budowy maszyn, motoryzacyjny, AGD, lotniczy, górniczy, kolejowy, medyczny, spożywczy czy sportowy.

Targi EUROTOOL ® to międzynarodowa obsada. Podczas ostatniej edycji odwiedziły nas misje przedsiębiorców z Francji i Algierii, stwarzając tym samym szansę dla polskich firm na nawiązanie trwałej współpracy z zagranicznymi kontrahentami.

Targi EUROTOOL ® to prestiżowe wyróżnienia. Targom od 16 lat towarzyszy renomowany konkurs o nagrodę Złotego Smoka dla najbardziej innowacyjnych produktów prezentowanych podczas imprezy. Statuetki przyznawane są w czterech kategoriach: obrabiarki, narzędzia, aparatura pomiarowo-kontrolna oraz oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek.

Organizator

Targi w Krakowie Sp. z o.o.
Telefon:
12 644 59 32
Strona internetowa:
http://targi.krakow.pl/

Miejsce

EXPO Kraków
ul. Galicyjska 9
Kraków, małopolskie 31-586 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://targi.krakow.pl/

YouTube

Kategorie