Technologiczne Przygotowanie Produkcji
Życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie – szczególny czas dla każdego, dla osób wierzących szczególnie, dla innych również to czas ważny i wzbudzający emocje. Mam nadzieję, a czego Wam wszystkim czytelnikom, użytkownikom, inżynierom, studentom, hobbystom życzę, by ten czas był przede wszystkim czasem radości, czasem spędzonym rodzinnie, o ile to możliwe. Życzę żeby pomimo trudności udało się te święta przeżyć wspólnie z najbliższymi. To ważne, ten czas, choć jest szczególnym czasem radości, to jest to czas dla Rodziny.

Życzę by Boże Narodzenie poprzedzone przygotowaniami nie zniknęło pod choinką przesłonięte prezentami, daniami, obrusem, czy swarami. Najważniejsze by być razem, wspólnie przeżyć ten czas, złożyć sobie życzenia, może… może na nowo coś odkryć w bliskiej osobie.

Pogoda daleka od zimowej, ale radość świąt pozostaje niezmienna. Niech nic jej nie zmąci, niech smutki odejdą na jakiś czas. Boże Narodzenie – święta dające możliwość nie tylko zasmakowania wigilijnych potraw ale przede wszystkim przeżycia radości z bliskimi, czego Wam Wszystkim życzę.

 

About author

morek

Rocznik 1973. W 1993 skończyłem Technikum Elektryczne Nr 1. W 1998 roku Wydział Mechaniczny Technologiczny i Automatyzacji (obecnie WIP) PW. 1997-2000 konstruktor narzędzi skrawających w F.W.P. VIS S.A. 2004. Doktorat z technologii kół zębatych. Technologie wytwarzania i procesy technologiczne to moja pasja.

Related Articles

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

YouTube


Kategorie