Technologiczne Przygotowanie Produkcji
-->

Zwróć uwagę, dziękuję.

Księgarnia PDF to miejsce gdzie kupisz pliki z wiedzą o technikach wytwarzania i procesach technologicznych. Ceny różnych pozycji oraz wersji jest różna zależna od objętości materiału, wielkości rozszerzenia względem treści opublikowanych na wortalu.

Dostępne wersje (numer po literze określa kolejną wersję zawartości treści):

 • X – przeglądarka PDF i wydruk w wysokiej jakości;
 • A – przeglądarka PDF i wydruk w niskiej jakości;
 • B – przeglądarka PDF.

Regulamin sklepu

Numery


obróbka otworów - wiercenie i rozwiercanie

TeWy Nr 2/2019 (22) Proces technologiczny wałka

Nowy plik PDF z artykułem z serii “Obróbka otworów” – „Proces technologiczny wałka”, który stanowi rozszerzenie wpisu na wortalu procestechnologiczny.com.pl. Zawiera nie tylko informacje zawarte we wpisach na wortalu z serii: Technologia wałków – proces technologiczny: ale umożliwia zapoznanie się z przykładowym procesem technologicznym części klasy wałek.

W ramach przedstawionego procesu technologicznego omówiono dobór półfabrykatu, poszczególne operacje technologiczne, w tym ustalenie i zamocowanie przedmiotu obrabianego, szkic technologiczny oraz lista zabiegów technologicznych.

Nie zabrakło wybranych zagadnień technologicznych (np. nakiełki; aspekty jakościowe – dokładność obróbki; frezowanie, w tym przykłady uchwytów frezarskich, szlifowanie wałków) ale dodatkowo także:

 • uzupełnienie informacji o możliwość realizacji procesu technologicznego wybranej części klasy wałek z wykorzystaniem obrabiarki CNC;
 • dodatkowe dwa zdjęcia poglądowe;

Dostępna wersja pliku PDF X1 – możliwość przeglądania i druku w wysokiej jakości (cena z przyczyn technicznych podana w EURO), a podana cena jest ceną brutto i zawiera podatek VAT 23% i wynosi 1,20 €.

Więcej informacji.


Techniki Wytwarzania i Procesy Technologiczne Nr 1/2019 - Dobór parametrów toczenia

TeWy Nr 1/2019 (21) Dobór parametrów toczenia

Nowy plik PDF z artykułem „Dobór parametrów toczenia” stanowi znaczące rozszerzenie wpisu na wortalu procestechnologiczny.com.pl. Zawiera nie tylko informacje zawarte we wpisie na wortalu: Parametry toczenia – dobór parametrów obróbkowych ale umożliwia kompleksowe zapoznanie się z procesem doboru parametrów włącznie z weryfikacją mocy napędu głównego obrabiarki. Zagadnienie doboru parametrów obróbkowych toczenia omówiono na przykładzie zabiegu toczenia wzdłużnego przelotowego.

Dostępne wersje pliku PDF (ceny z przyczyn technicznych podane w EURO), a podana cena jest ceną brutto i zawiera podatek VAT 23%.

 

Więcej informacji.


 

YouTubeKategorie

Nadchodzące wydarzenia

 1. Studia podyplomowe CAD/CAM/CNC

  27 lutego @ 10:00 - 28 lutego @ 17:00

Statistics

 • 77 388
 • 6 134 745
 • 350 711
 • 175