Technologiczne Przygotowanie Produkcji

o-nas-Redaktor-naczelny

Radosław Morek (rocznik 1973) technolog, naukowiec, były dydaktyk akademicki, a przede wszystkim mąż i ojciec. Prywatnie astronom hobbysta, wielbiciel dobrego kina, fotograf, uwielbiający góry i rowery. Jest instruktorem harcerskim, a także osobą udzielającą się społecznie.

W 1998 roku Ukończył Wydział Mechaniczny, Technologiczny i Automatyzacji (MTiA) obecny Wydział Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej.

W latach 1997-1999 pracował jako konstruktor narzędzi skrawających w ówczesnej F.W.P. VIS S.A.
Od 1999 do 2013 roku był doktorantem, a następnie adiunktem na Wydziale Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej, najpierw w Instytucie Technologii Maszyn, następnie w Instytucie Technik Wytwarzania. W latach 2014-2017 pracował jako adiunkt na Wydziale Technologii Drewna SGGW w Katedrze Mechanicznej Obróbki Drewna. Obecnie od marca 2017 ponownie na Wydziale Inżynierii Produkcji.

Jako autor artykułów współpracuje z „Design News”, „Projektowanie i Konstrukcje Inżynierskie”, „Inżynieria i Utrzymanie Ruchu Zakładów Przemysłowych”, a obecnie z periodykiem „Stal. Metale & Nowoczesne Technologie„, oraz „Utrzymanie Ruchu”, a także „Obróbka metalu” i „MM Magazyn Przemysłowy„, a także SZEFUR (Szef Utrzymania Ruchu)

Współtwórca studiów podyplomowych CAD/CAM/CNC prowadzonych przez Zakład Automatyzacji Obrabiarek i Obróbki Skrawaniem Instytutu Technik Wytwarzania Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej.

Nieco o statystykach wortalu można zapoznać się na stronie reklamy.

Lista publikacja jest na bieżąco aktualizowana w ramach O nas na stronie morektech.com.pl

YouTubeKategorie

Nadchodzące wydarzenia

 1. ITM POLSKA na drodze do Przemysłu 4.0

  Czerwiec 4 - Czerwiec 7
 2. MSPO

  Wrzesień 3 - Wrzesień 6
 3. TOOLEX

  Październik 1 - Październik 3
 4. Maintenance

  Październik 2 - Październik 3
 5. Kompozyt EXPO (R)

  Październik 8 - Październik 9