Techniki Wytwarzania i Procesy Technologiczne
Przemysłowa Wiosna 2023 w Kielcach

Przemysłowa Wiosna w Kielcach 2023

Przemysłowa Wiosna 2023 w Kielcach to dla mnie jedna z najważniejszych, jak nie najważniejsza impreza targowa tego typu w Polsce. Dlaczego targi przemysłowe są tak ważne? Niemal każda branża organizuje swoje własne. Jednak bez zdolności wytwórczych, bez przemysłu nie można mieć silnej gospodarki. Takie targi jak Przemysłowa Wiosna umożliwiają nie tylko zaprezentowanie maszyn technologicznych, technologii, nowoczesnych rozwiązań ale przede wszystkim stanowią wygodną platformę do spotkań. Osobiste doświadczenie nadal jest i zapewne będzie kluczowe. Targi Kielce przetrwały pandemiczny krach w tej branży i pokazują jak należy to robić. Dla mnie tego typu targi to realizacja wielu celów jednocześnie. Po pierwsze przegląd rynku, po drugie nowe kontakty i nowe tematy na ten wortal technologiczny, po trzecie fotograficzne łowy.

Tegoroczna edycja Przemysłowej Wiosny 2023 zapowiada się niezwykle spektakularnie! Tradycyjnie przemysłowy cykl spod znaku STOM-TOOL wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbędzie się w pierwszym kwartale roku, od 28 do 31 marca 2023 r. Tym razem możemy liczyć aż na cztery targowe dni.

Przemysłowa Wiosna 2023 w Kielcach

Zgłosiło się ponad 500 wystawców, kilkaset pracujących maszyn, zapełnione będą wszystkie z 7. hal kieleckiego ośrodka. Czego oprócz biznesowych rozmów mogą oczekiwać goście Targów STOM? Salon Technologii Obróbki Metali słynie z dynamiki prezentacji. Nie inaczej będzie w tym roku. Prezentacje nowoczesnych maszyn CNC, obrabiarek i frezarek, prezentacje urządzeń do formowania i obróbki blach, pokazy cięcia metali, laserów i technologii laserowych, pokazy spawalnicze oraz robotów przemysłowych, pokazy drukarek 3D – to tylko kilka przykładów tego co będzie się działo w halach kieleckiego ośrodka.

Bogata ekspozycja, dynamiczne pokazy – idealnym uzupełnieniem tej oferty są merytoryczne spotkania z profesjonalistami, których z pewnością nie zabraknie także podczas najbliższej edycji cyklu. 29 marca 2023 r. odbędzie się seminarium metrologiczne organizowane przez Polską Unię Metrologiczną pt. „Nauka w biznesie – komercjalizacja wyników badań naukowych”. Będzie to już druga edycja organizowanego przez PUM seminarium w Kielcach. Z kolei Targom Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE będą towarzyszyły, jak co roku wydarzenia organizowane przez portal „Lakiernictwo Przemysłowe”. Będzie to z pewnością wartościowa merytoryczno-praktyczna część wystawy.

Przemysłowa Wiosna 2023 w Kielcach

Warto już dziś zarezerwować termin od 28 do 31 marca 2023 roku. STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM-LASER, STOM-ROBOTICS, STOM-FIX, COTROL-STOM, KIELCE FLUID-POWER, EXPO-SURFACE, SPAWALNICTWO, DNI DRUKU 3D, TARGI TEiA oraz WIRTOPROCESY czekają! Już teraz można napisać, że w Przemysłowej Wiośnie weźmie udział ponad 600 wystawców, którzy na przestrzeni wszystkich możliwych 7. hal przedstawią swoje oferty, rozwiązania, maszyny technologiczne, metody obróbkowe, narzędzia i usługi.

Szczegóły wydarzenia dostępne są między innymi na profilu Linkedin: https://www.linkedin.com/showcase/stom-metal-processing-fait/

Ja wybieram się bez wątpienia!

About author

morek

Rocznik 1973. W 1993 skończyłem Technikum Elektryczne Nr 1. W 1998 roku Wydział Mechaniczny Technologiczny i Automatyzacji (obecnie WIP) PW. 1997-2000 konstruktor narzędzi skrawających w F.W.P. VIS S.A. 2004. Doktorat z technologii kół zębatych. Technologie wytwarzania i procesy technologiczne to moja pasja.

Leave a reply

You must be logged in to post a comment.

Kategorie

YouTubeNadchodzące wydarzenia

Statistics

  • 52 518
  • 8 321 619
  • 786 604
  • 196