Technologiczne Przygotowanie Produkcji
CAMdivision - Top Partner in Poland FY17 SIEMENS PLM Software

News: CAMdivision – Top Partner in Poland FY17 SIEMENS PLM Software!

Z dorocznej konferencji partnerów biznesowych firmy Siemens PLM Software z regionu EMEA: European Partner Leadership Summit (EPLS) 2018, która odbyła się na Malcie na przełomie stycznia i lutego2018 roku CAMdivision przywiozło kolejną prestiżową nagrodę: „Top Partner in Poland FY17”!

CAMdivision - Top Partner in Poland FY17 SIEMENS PLM Software

(źródło: CAMdivision) Nagroda Top Partner in Poland FY17 SIEMENS PLM Software

Ponadto Grzegorz Kuźmiński – kierownik działu sprzedaży CAMdivision – otrzymał indywidulaną nagrodę dla najlepszego handlowca wśród partnerów handlowych SIEMENS PLM w Polsce.
W ciągu ostatnich 10 lat jako jedyna firma z Polski zdobyliśmy już 7 takich wyróżnień od SIEMENS PLM Software i jesteśmy pierwszym w Polsce PLATYNOWYM partnerem handlowym SIEMENS PLM.

Wykonujemy usługi na terenie całej Europy – na potrzeby obsługi Klientów w Niemczech powołaliśmy dedykowaną spółkę CAMdivision GmbH. Te nagrody to efekt kolejnych lat najlepszej w Polsce sprzedaży rozwiązań NX CAD/CAM/TOOLING – ponad 3/4 rynku w Polsce – oraz kolejnych udanych wdrożeń na rynku europejskim. To jeden z rezultatów specjalizacji rozwijanej od lat i wdrożeń NX jako znakomitego narzędzia do projektowania form wtryskowych, tłoczników i programowania wieloosiowych maszyn CNC oraz Additive Manufacturing.

Wdrażamy też pierwsze w Polsce i Europie rozwiązania do programowania robotów frezujących – NX CAM Robotics oraz wprowadzamy do Polski oprogramowanie Tool Costing do szybkiej i precyzyjnej wyceny oprzyrządowania form wtryskowych i tłoczników.

Wracając do spotkania te dwa dni były wypełnione prezentacjami, wykładami i prelekcjami na temat rodziny rozwiązań Siemens PLM m.in. poszczególnych pakietów NX 12.0 CAD/CAM/CAE. SIEMENS PLM Software to obecnie (po przejęciu Mentor Graphics) największa firma na świecie tworząca nowatorskie rozwiązania programistyczne dla obszaru Industry 4.0!

Warto wspomnieć, iż CAMdivision zostało nominowane do specjalnego programu Smart Expert w dziedzinie NX CAD/CAM, który wspiera wdrożenia SIEMENS PLM w całym obszarze EMEA!

Wybrane dotychczasowe nagrody
 • Malta 2018: Top Partner in Poland FY17 Siemens PLM Software
 • Bukareszt 2017: Top Partner in Poland FY16 Siemens PLM Software
 • Barcelona 2016: Top European Partner for Manufacturing Engineering Software FY2015
 • Lizbona 2014: Top Partner in Poland FY14 Siemens PLM Software
 • Budapeszt 2013: Top European Partner for NX Product Engineering Software FY2013
 • Praga 2012: Top Partner Siemens Industry Software 2012 in Poland
 • Istanbul 2011: Top Partner Siemens Industry Software 2011 in Poland
 • Budapeszt 2010: Top European Partner in Digital Manufacturing (CAM) 2010 Siemens PLM
 • Frankfurt 2009: Top EMEA Partner FY09 Siemens PLM Software
 • Top Partner in Poland FY09 Siemens PLM Software
 • Barcelona 2009: Top EMEA Channel Partner FY08 Siemens PLM
 • Ateny 2008: Best New EMEA Channel Partner Siemens PLM Software

About author

morek

Rocznik 1973. W 1993 skończyłem Technikum Elektryczne Nr 1. W 1998 roku Wydział Mechaniczny Technologiczny i Automatyzacji (obecnie WIP) PW. 1997-2000 konstruktor narzędzi skrawających w F.W.P. VIS S.A. 2004. Doktorat z technologii kół zębatych. Technologie wytwarzania i procesy technologiczne to moja pasja.

Related Articles

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

YouTubeKategorie

%d bloggers like this: