Technologiczne Przygotowanie Produkcji
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2018 Roku

Nie tylko Wesołych Świąt i Szczęśliwego 2018 roku…

Czas przed Świętami Bożego Narodzenia jest inny, zdecydowanie szybszy, a dni bardziej wypełnione. Nigdy też nie doświadczyłem takiego wpływu krótkiego dnia i braku śniegu. Deszcz i silny wiatr w nocy też nie wpłynął na samopoczucie. Pomimo wszystkiego odczuwam taką dobrą atmosferę w domu. Wszystko toczy się już bez pośpiechu, choć wczoraj niemało prac zostało zrobionych pomimo zmęczenia i niesprzyjającej aury. Pozostała jeszcze choinka i drobne działania by było jak najlepiej.

Czas Świąt Bożego Narodzenia jest czasem związanym z Nowym Rokiem. Tak często padają słowa “Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku”. Ja sam staram się oddzielać jedno od drugiego ale nie zawsze się udaje. Czytelnicy, użytkownicy sięgają po treści tego wortalu w konkretnych celach. Do tego wymagania co do poprawności wpisu w internecie. Zanim się zorientowałem zacząłem pisać ten wpis jako hybrydowe połączenie Świąt Bożego Narodzenia z Nowym Rokiem. Może dlatego, że to nie tylko czas przede wszystkim Rodzinny ale także czas podsumowań i planów na Nowy Rok.

Taki widok z okna miałem kilka lat temu i bardzo mi śniegu brakuje. Świat wówczas jest inny, cichszy, bo jednak śnieg nieco tłumi, a to ważna w miejscu, w którym mieszkam. Świat jest jaśniejszy co pomaga przy tych krótkich dniach. Wydaje się nieco czystszy o ile śniegu przybywa. Tym razem tak nie jest, a mimo to czuję te Święta i ich Radość 🙂

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2018 Roku

Życzę Wam Drodzy Czytelnicy wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, by upłynęły Wam bez pośpiechu, w rodzinnym gronie, byście nie byli osamotnieni. Życzę Wam radości ze wspólnie spędzonego czasu.


Wkrótce Nowy 2018 rok, a więc to swoisty czas refleksji i planów na przyszłość. Wortal procestechnologiczny.com.pl będzie nadal rozwijany. Kalendarzowo to będzie 4 rok jego funkcjonowania. Ilustracja 1 przedstawia roczne wyświetlenia treści (wpis, grafika), a ilustracja 2 średnią liczbę wyświetleń na dzień w ciągu roku.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2018 Roku

Ilustracja 1. Liczba wyświetleń treści w ciągu roku.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2018 Roku

Ilustracja 2. Średnia liczba wyświetleń treści (wpisów, grafik) dziennie

Na stronie Reklama można zapoznać się z pozycjami słów kluczowych, choć oczywiście należy uwzględniać, iż zmiany mogą następować szybciej niż aktualizacja. Ewidentny progres stanowi dla mnie potwierdzenie uzasadnienia prowadzenia tego wortalu. Użytkownicy sięgający do zasobów tego wortalu wymagają odpowiedzialnego podejścia z mojej strony i tym samym rzetelnego opracowywania publikowanych materiałów. Poprawa systematyczności jest jednym z celów na kolejny rok, a dotyczy nie tylko w miarę regularnego publikowania samych wpisów ale również plików PDF do pobrania. Na pewnym etapie prowadzenia wortalu systematyczność to okazywanie szacunku dla stałych czytelników oraz kolejny etap budowania pozycji w internecie.

W miesiącu listopadzie liczba wyświetleń treści wyniosła
10411 czyli 347/dzień

To był pierwszy miesiąc, w którym został przekroczony próg 10 tyś. wyświetleń treści i jest on bardzo zmienny, zależny od okresu (wakacje, święta, dni wolne).

Nie bez znaczenia jest kanał na YouTubie – technikiwytwarzania.pl, który absolutnie będzie rozwijany i jest w jakiś sposób skorelowany z tym wortalem.  Kanał na YouTubie to naturalny kierunek rozwoju i niezbędne wykorzystanie tego medium. Opracowanie materiałów filmowych jest działaniem bardzo czasochłonnym lecz dającym mi osobiście bardzo dużo satysfakcji. Poligonem doświadczalnym jest mój prywatny kanał w ramach, którego doskonale warsztat.

Mam nadzieję, że zrealizuje w przyszłym roku określone cele i wortal będzie mógł pochwalić się jeszcze lepszymi statystykami. Przede wszystkim jednak zależy mi na tym by odbiorcy treści byli ukontentowani ich zawartością.

Życzę Wam moi drodzy Czytelnicy by kolejny Nowy 2018 Rok był rokiem po prostu dobrym, byśmy właśnie tak mogli o nim powiedzieć kiedy będzie miał się ku końcowi. Życzę by to co złe nie przeszło z tego roku na przyszły, byśmy doświadczyli ciekawych spotkań, poznali ciekawych i inspirujących ludzi.
Życzę bardzo Szczęśliwego Nowego Roku.

 

About author

morek

Rocznik 1973. W 1993 skończyłem Technikum Elektryczne Nr 1. W 1998 roku Wydział Mechaniczny Technologiczny i Automatyzacji (obecnie WIP) PW. 1997-2000 konstruktor narzędzi skrawających w F.W.P. VIS S.A. 2004. Doktorat z technologii kół zębatych. Technologie wytwarzania i procesy technologiczne to moja pasja.

Related Articles

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

YouTubeKategorie

Nadchodzące wydarzenia

 1. STOM-TOOL 2020

  22 września @ 09:00 - 24 września @ 16:00
 2. TOOLEX ExpoSilesia 2020

  29 września @ 09:00 - 1 października @ 16:00
 3. ExpoWELDING – ExpoSilesia 2020

  13 października @ 09:00 - 15 października @ 16:00
 4. XXIII Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL

  14 października @ 09:00 - 16 października @ 16:00
 5. Studia podyplomowe CAD/CAM/CNC

  27 lutego 2021 @ 10:00 - 28 lutego 2021 @ 17:00

Statistics

 • 28 838
 • 5 848 356
 • 292 525
 • 170
%d bloggers like this: